Sedat Peker: Güvenli ortam oluşturamadım, videoyu yayınlayamayacağım

Yayınladığı videolardan sonra AKP rejiminin kirli çamaşırlarını ortaya döktükten sonra kaldığı yer ifşa olduğu için yer değiştiren Sedat Peker, güvenli bir ortam oluşturamadığı için Pazar günü video yayınlayamayacağı duyurdu.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Sedat Peker, AKP rejimiyle bir anlaşma yapmadığını aracılık etmek için kendisini arayanlara Merkez Bankası’nın anahtarını kendisine verseler dahi bu ifşa etmeye devam edeceğini söylediğini aktardı. Peker güvenli bir ortam henüz oluşturmadığı için Pazar günü video yayınlayamayacağını belirtti:

Sedat Peker’in Twitter paylaşımları şöyle:

‘‘Bazı insan müsveddesi çifte dilimlenmiş kaşarlar, benim için anlaşma yaptı diyorlar. Şükürler olsun biz kahpe kursağında büyümedik. Bu sözleri söyleyenler cahilliğinden söylüyorsa sözüm yok. Ancak kahpeliğine söylüyorlarsa, onlar kesin kahpe kursağında büyümüşlerdir.

40 yaşından genç kardeşlerim(40 yaşından büyükler misafir)Güvenli bir ortam henüz oluşturamadım. Bu yüzden videoyu yayınlayamayacağım. Ancak hemen bozulmayın. Aperitiften daha güçlü ara sıcaklar mutlaka yayınlayıp bunları deli edeceğim (yayın instagram / twitter hesaplarımdan olacak)

Bazı insan müsveddesi çifte dilimlenmiş kaşarlar, benim için anlaşma yaptı diyorlar. Şükürler olsun biz kahpe kursağında büyümedik. Bu sözleri söyleyenler cahilliğinden söylüyorsa sözüm yok. Ancak kahpeliğine söylüyorlarsa, onlar kesin kahpe kursağında büyümüşlerdir.

Yarın yayınlayacağımı söylediğim ana yemek öncesi ara sıcağımı gördüklerinde benim onlar gibi olmadığımı anlayacaklar.

”MERKEZ BANKASI’NIN ANAHTARINI DA VERSELER VAZGEÇMEM”

Ben bu yola çıktığımda aracı olarak beni arayanlara, merkez bankasının anahtarını verseler de vazgeçmem demiştim. Ben eminim ki bunları söyleyen kahpelere 1 milyon dolar verseler, bunlar onurlarını, şereflerini, namuslarını da satarlar.

Ben size anlatılan Sedat Peker değilim. Sizin tanıdığınız Sedat Peker başkası. Ben başka bir adamım. Siz avcıların anlattığı hikayeye inanmayı tercih ettiniz. İlk defa hikayenin gerçeğini aslandan dinlemektesiniz.

Beni kurban etmek istediler. Daha önce söylediğim gibi, kurban öküzden olur, koyundan olur, deveden olur. Aslandan kurban olmaz. Biz aslanız aslan.’’

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin