Seçimi özetleyen kare; Erdoğan ve Yıldırım böyle görüntülendi

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı’nın İBB adayı Binali Yıldırım’ın görüntülendiği iki kare AKP için seçimin özeti niteliğinde oldu. Yeniçağ’ın haberine göre, Erdoğan ve Yıldırım’ın üzgün oldukları dikkatlerden kaçmadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara’ya geldi. Erdoğan’ın üzgün olduğu gözlendi. Binali Yıldırım, ‘kazandık’ açıklaması yaptıktan sonra kürsüden inmişti. Ancak gelen fotoğraflarda Yıldırım’ın da üzgün olduğu görüntülendi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Havaalanı’na indi. Erdoğan’ın üzgün olduğu gözlendi.Erdoğan eşi Emine Erdoğan ve Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile birlikte Ankara’ya indi.Erdoğan’ı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli karşıladı.

BİNALİ YILDIRIM’DAN DA İLGİNÇ GÖRÜNTÜ

AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım’ın, ‘kazandık’ açıklaması yapmasına rağmen üzgün olduğu görüntülendi.Önce Erdoğan’dan, sonra Yıldırım’dan arka arkaya üzgün kareler medyaya yansıdı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin