O da Saray’daki törene katılmayacak: Davet için teşekkür ederim!

Sanatçı ve oyuncu Cem Yılmaz’ın ardından Demet Evgar da Saray’daki 29 Ekim Kabul Töreni’ne katılmayacağını açıkladı. Oyuncu Evgar, davet için teşekkür etti.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapılan yönetmelik değişikliğiyle bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Saray’ında ‘resepsiyon’ yerine ‘kabul töreni’ düzenleyecek. Yaklaşık 2 bin kişinin davet edildiği kabul törene komedyen Cem Yılmaz’ın ardından oyuncu Demet Evgar katılmayacağını duyurdu. Evgar, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Emine Erdoğan’ın adının bulunduğu kendisine gönderilen davetiyi paylaşarak, “Cumhuriyetimizin 96. yılı dolayısıyla davet edildiğim resepsiyona, Antalya Film Festivali Ulusal Yarışmada yarışacak olan filmim nedeniyle katılamıyorum. Bu davet için teşekkür eder, Cumhuriyet bayramımızı bir kez daha kutlarım.” ifadelerini kullandı.

CEM YILMAZ: GÖSTERİM VAR, KATILAMAYACAĞIM!

Daha önce Cem Yılmaz da, “29 Ekim Cumhuriyetimizin 96. yıldönümü vesilesiyle yapılan resepsiyona nazik davet için teşekkür eder, yarın Mehmetçik Vakfı yararına yapacağım gösteri nedeniyle katılamayacağımı bildiririm. Çok yaşasın Cumhuriyetimiz. Güzellikler hepimizin olsun.” notuyla davete katılmayacağını duyurmuştu.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin