Oğlunun adına açılan spor tesisinin açılışına çağrılmayan Nihal Olçok’tan Erdoğan’a eleştiri

15 Temmuz’da eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok’u kaybeden Nihal Olçok, oğlu adına açılan spor merkezine davet edilmeyince, sosyal medyada Erdoğan’ı da etiketleyerek eleştirilerde bulundu.

15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminde eski eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok’u kaybeden Nihal Olçok, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Kocaeli Derince’de bugün hizmete açtığı, oğlunun adını taşıyan Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’nin açılışına davet edilmedi.

Nihal Olçok “Abdullah’ın annesi var biliyorsunuz değil mi? Bu nasıl bir nezaketsizliktir ki evladımın isminin verildiği tesisi açılıyor ama anne davet edilmiyor” diye tepki gösterdi.

15 Temmuz gecesi hayatını kaybeden AKP’nin reklam danışmanı Erol Olçok’un eski eşi Nihal Olçok, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu önderliğinde kurulan Gelecek Partisi’nin Kurucu Kurul üyesi olmuştu.

1 YORUM

  1. Yahu bari siz “15 temmuz darbe girişimi” demeyin!!! Bırakın şu rejim söylemini Allah aşkına, 15 temmuz için mesela kumpas deyin devlet terörü deyin ama darbe girişimi demeyin!!!

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin