MHP lideri Bahçeli, yine HDP’yi hedef aldı: Tahammül edemiyoruz!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısındaki konuşmasında yine CHP ve HDP’yi hedef aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde ‘terörle iltisaklı’ olduğu ileri sürülen isimlerin işe alınmasının sorumlusu olarak CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu gösteren Bahçeli, halkın oylarıyla seçilen HDP’li milletvekillerini ise ‘terörist’ olarak tanımladı. Bahçeli’nin hedefinde Türk Tabibler Birliği de vardı.

Devlet Bahçeli’nin konuşmasından bazı bölümler şöyle: 

  • İmamoğlu hesabını veremeyeceği işlerinden dolayı korkuya kapılıyor. PKK’lı DİAYDER’in iştirakiyle İBB’ye işe girenlerin sorumlusu Kılıçdaroğlu’dur. Buradan soruyorum, Cumhuriyet Savcılığı’nın oluşturduğu iddianamede Kılıçdaroğlu’nun adı geçiyor mu?
  • DİAYDER üyeleri ile katıldın mı katılmadın mı? Bunlara çık cevap ver. Kılıçdaroğlu Kandil’in tedarikçisidir. saklanma Kılıçdaroğlu, adamsan çık karşımıza mertçe söyle. Tavsiyem iyi bir hafızaya sahip olman. böylece söylediğin yalanları unutmazsın.

AYM GÖREVİNİ YAPSIN

  • Türkiye’nin öncelikli sorunu bölücü terördür. Zaman zaman kanatılan bu yara kapatılmadıkça üzerine konan haşarat her zaman olacaktır.
  • Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde terörist istemiyoruz. Terör örgütüne eleman devşiren, sözde Kürdistan propagandasıyla sabırlarımızı kevgire çeviren HDP’yi Türk siyaset ve demokrasi hayatında bir saniye bile görmeye tahammül edemiyoruz.
  • Anayasa Mahkemesi’nin görevini yapmasını bekliyoruz. TBMM’de bulunması zuldür, zulümdür, zillettir.

TTB NE ZAMAN KAPATILACAKTIR?

  • Türk Tabipleri Birliği isimli tıbbın yüz karası örgüt Türkiye’yi kötülemekten başka bir işe yaramadığını defalarca ispat etmiştir. Acil kullanım onayı alan, TURKOVAC aşısının Faz-1, Faz-2, Faz-3 çalışmalarının olmadığını iddia eden bu örgüt koronavirüsün Omicron varyantı gibidir. Ülkesine bu kadar yabancılaşan, böylesi bir meslek örgütünün halen faaliyetlerine devam ediyor olması esef vericidir. TURKOCAC’ın 3 faz çalışmasının yapılmasına rağmen bunu inkar etmek düpedüz yalancılıktır. Türk Tabipleri Birliği bugün değilse ne zaman kapatılacaktır?”

 

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin