Mahşeri hatırlatan vatandaşa Vali Karaloğlu hakaret etti!

Eşi vefat etmiş kadınlara yönelik yetim aile programı kapsamında yardımının 550 TL’den, 650 TL’ye çıkarıldığını sosyal medyadan duyuran Antalya Valisi Münir Karaloğlu, tweetin altına yorum yapan vatandaşa ‘kimliksiz yumurta kafa’ diyerek hakaret etti.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Valiliği ve kendi resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen “Eşi Vefat Etmiş Kadınlara Yönelik Yetim Aile Programı” yardımının 550 TL’den, 650 TL’ye çıkarıldığını duyurdu.

Vatandaşlar adına AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Vali Karaloğlu sosyal medyadan, ”Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından “Eşi Vefat Etmiş Kadınlara Yönelik Yetim aile Programı” kapsamında yapılan 550₺’lik yardım, 650₺’ye yükseltilmiştir. Vatandaşlarımız adına, Sn.Cumhurbaşkanımız @RTErdogan ve Sn.Bakanımız  @ZehraZumrutS ’a teşekkür ederiz.” paylaşımda bulundu.

VATANDAŞ VALİ KARALOĞLU’NA MAHŞER GÜNÜNÜ HATIRLATTI

Vali Karaloğlu’nun yaptığı paylaşımının altına yorum yapan bir vatandaş, “Beğendik Twitti, maşallah çok yapmışlar. Bu rakamlar karın doyurmak için değil, vatandaşın çenesini kapatmak içindir. Yazık, şu mazlum, koyun gibi milletin duasını almayı bilmiyorsunuz. Ama mahşer günü var, mahşer.” diye yazdı.

VALİ CEVAP VERDİ: SENİ KİMLİKSİZ YUMURTA KAFA!

Vatandaşın yorumuna sinirlenen Vali Karaloğlu twitterdan vatandaşa, “Seni kimliksiz yumurta kafa” diyerek hakaret etti.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin