Koronaya yakalanan İkbal Gürpınar yoğun bakıma alındı

Sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı. Yoğun bakıma kaldırılan Gürpınar, geçtiğimiz haftalarda babasını koronavirüs nedeniyle kaybetmişti.

Gürpınar’ın sosyal medya hesabından konuyla ilgili, “İkbal Gürpınar, yoğun bakımda tedavi görmektedir. Dualarınızı bekleriz. Oğlu Alper olarak annemin sayfasından yazıyorum. Dualarınızı bekleriz.” diye yazdı.

Geçtiğimiz haftalarda Gürpınar’ın babası Murtaza Dönmez, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.

Gürpınar, “Babamızı Murtaza Dönmez’i maalesef kaybettik. Emanetini bıraktı, gitti. İnnalillah ve inna ileyhi raciun… Mekanı cennet olsun, Rabbim taksiratını affetsin. Hastalara şifa versin… Ne olur dikkat edin. Ne olur dikkat edin. Bu hastalığın şakası yok” ifadelerini kullanmıştı.

İKBAL GÜRPINAR KİMDİR?

1969 yılında Kırıkkale’de dünyaya geldi. 1994-1995 yılında TRT’de “25.Saat” isimli programla televizyona ilk adımı attı. Ardından Ortadoğu Amme İdaresi’nde ithalat ihracat elemanı sertifika programına katıldı. Kısa bir süre restoran zincirleri kuran bir firmada Halkla İlişkiler ve Franchising müdürlüğü yaptı. TRT Gap’ta çeşitli programlar sunmuş, 1998-2000 yılları arasında TRT’de çalışıp, bir hastanede halkla ilişkiler müdüreliği yaptı.

2006 yılında ise Kanal D’de “İkbal’le Yaşama Dair” adlı programı sundu. Daha sonra Samanyolu TV’de “Yüzük Taşı”, “Mutluluk Oyunu” ve ardından “Kimse Yok Mu?” isimli programları da sundu. Daha sonra ise Kanal 7’de yayınlanan “Hayatın İçinden” isimli programı da sundu. 3 defa evlenen İkbal Gürpınar’ın 2 çocuğu bulunuyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin