KHK’lı üstteğmen iş kazasında ağır yaralandı, eşi feryat eti: Bizim suçumuz neydi?

recep karaşal
KHK'lı Üstteğmen Recep Karaşal'ın durumu ağır...

KHK’lı Üstteğmen Recep Karaşal, işyerinde kaynak yaparken barut patlaması sonucu ağır yaralandı. Eşi Hacer Karaşal, eşinin yoğun bakıma kaldırıldığını belirterek dua istedi. Hacer Karaşal, yaşadıklarına, “Omzundaki yıldızları söküğünüz üstteğmenin haline bakın! Bakın bu adam benim kocam! Ne suçu vardı?” sözleriyle tepki gösterdi. Recep Karaşal’ın patlama sırasında yanındaki iş arkadaşlarını iterek uzaklaştırdığı, bu sırada kendi vücudunun yandığı öğrenildi.

NE YAPTIK BİZ, SUÇUMUZ NEDİR?

Hacer Karaşal’ın paylaşımları şöyle: “Arkadaşlar bunu gören herkes lütfen paylaşsın, rica ediyorum. Eşim şu an yoğun bakımda, lütfen sesimi duyun. Ömründe karıncayı incitmemiş eşimin geldiği hal, ne yaptık ne? Bu zulmü hak edecek ne yaptım ben? Neyin bedeli bu? Recebim (hak geçmesin diye) askeriyeden kağıt bile getirmedi. Hayatında hiç çalmadı. Ne yaptık? Bitmedi mi çilemiz arkadaşlar? Bizim suçumuz nedir? Allah aşkına dua edin.”

9 AY SİNCAN’DA YANDI, ŞİMDİ BURADA YANIYOR!

“Yanındakilere birsey olmasın diye bir de onları itip kendi yanan eşim. Canım, can yoldaşım 9 ay hapisten sonra ceza aldın. Yetmedi çektiğin. Yüreğim yanıyor, yüreğim yanıyor, beni yakan da yansın ne olur dua edin. 9 ay Sincan’da yandı, şimdi burada yandı. Öfkem bitmiyor, göz yaşım dinmiyor. Yandı Recebim yandı, Allah onları yaksın.”

ACISI ÇOK, UYANDIRIP UYUTUYORLAR

“Eşimi arada uyandırıp tekrar uyutuyorlar. Acısı çokmuş. Ya Rabbim ne yapacağımı bilmiyorum. Yandım, yüreğim yanıyor… Nedir bu yaşananlar, şaka mı rüya mı? Nedir? İntizar ediyorum Ya Rab! Sen gör, binlerce insan yandı… Sen de onları yak.”

PATRONU ARAYIP TEHDİT EDİYOR

“Son 24 saatim benim nasıl geçiyor Allahım! Eşimin çalıştığı yerin sahibi beni yeni aramış ve diyor ki ‘şikayetçi olmayın, karşılıklı üzülmeyelim.’ Aba altından sopa gösteriyor; yani diyor ki ‘kocan tekrar fitöden hapse gider’ Allah senin belanı versin; benim derdim dağı aştı.”

1 YORUM

  1. Bu toplumu ne paklar bilmiyorum. İçindekini çekinmeden kusuyor artık. Buna rağmen naif beklentilere giriyoruz. Bundan sonra hesap ödenmeden müzakere olmaz.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin