KHK’lı tutuklu baba, 16 yaşındaki oğlunun cenazesine elleri kelepçeli götürüldü

Önceki gün apartman boşluğuna atlayarak hayatını kaybeden Bahadır Odabaşı’nın (16) cenazesi toprağa verildi.

Cezaevinde bulunan baba Nureddin Odabaşı, cenazeye jandarmaların arasında elleri kelepçeli katıldı. Babanın hıçkırıkları yürekleri yaktı.

Bahadır Odabaşı, Ordu’da son yolculuğuna uğurlandı. 16 yaşındaki Bahadır, öğretmen olan babası 4 yıl önce ihraç edilip tutuklanınca bunalıma girmişti.

Elazığ Cezaevi’ndeki babasının durumundan dolayı psikolojisi bozulan Bahadır, dün gece ‘dışarı çıkıyorum’ diyerek evden ayrılmış ancak sabaha kadar kendisinden haber alınamamıştı. Bahadır Odabaşı’nın, sabah saatlerinde apartman boşluğunda cenazesi bulundu. Sitenin kamera kayıtlarına göre Bahadır Odabaşı, evden hiç çıkmamıştı. Yaşadığı apartmanın 10’uncu katından apartman boşluğuna atlayarak canına kıydı.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. Babası tutuklandığında 12 yaşında bir çocuk, 16 yaşında ölümü tercih ediyor. Bu haberi içeride alan bir baba. Of ulan, ooofff.

    Her şeyin hesabını ahirete bırakacaksam niye KHK ile işimden oldum, neden hapis yattım; neden bu haberleri okuyunca beynim zonkluyor; neden evin içinde deli gibi dolanıyorum?!

    Hergün zulümle, işkenceyle, yokluğa ve açlığa mahkum etmekle üzerimizi toprakla örtüyorlar. Ey fasık toplum, bu genç neden canına kıydı diye yalandan da olsa dertlenecek misiniz?

    Ne kadar da hüsnü zan etmişim bu topluma. Heyhat, necip toplum diye aradığım meğer burnumun dibindeki üç-beş kişiymiş. Adam sandıklarım ciğeri beş para etmez cıktı.

    Tıpkı İblis’in Adem ile imtihanı gibi, siz de bu güzel insanlar ile imtihan oldunuz. Ve….

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin