Karaosmanoğlu’ndan şok açıklama: Elimde bir mangayı donatacak silah ve mühimmat var!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun oğlu ve AKP Gençlik Kolları eski Genel Başkanı İsmail Karaosmanoğlu, elinde bir mangayı donatacak silah ve mühimmatı olduğunu duyurdu.

AKP’li İsmail Karaosmanoğlu kendisine ait bir mangayı donatacak kadar silah ve mühimmatı olduğunu sosyal medya üzerinden duyurdu.

Karaosmanoğlu twitter hesabından yaptığı paylaşımda “15 Temmuz’daki hain kalkışmaya kadar hobi amaçlı birkaç çakım vardı sadece. Şimdi, bir mangayı donatacak kadar silah ve mühimmatım var. Benim gibi de yüzbinler var. Bir daha “başka şekilde” iktidar değiştirmeye niyetlenen olursa deneyeceğimiz çok fantezi var haberiniz olsun.” dedi.

Bazı birliklerde 9 bazılarında ise 11 kişiden oluşan mangayı donatacak kadar silah ve mühimmatı olduğunu söyleyen İsmail Karaosmanoğlu’nun bu kadar silahı nereden bulduğu kafalarda soru işareti bıraktı. Kendisi gibi yüz binlerce kişinin elinde de aynı şekilde silah ve mühimmat olduğunu kaydeden Karaosmanoğlu bu kişilerin kimlerden oluştuğuna açıklık getirmedi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin