İsrail Gazze’ye kara operasyonu başlattı

İsrail ordusu, Gazze Şeridi’ne kara operasyonu başlattığını ve İsrail askerlerinin Gazze’ye girdiğini duyurdu.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, “Hamas’a çok ağır bir bedel ödeteceğimizi söyledim, bunu yapıyoruz ve büyük bir güçle devam edeceğiz. Son söz henüz söylenmedi ve bu operasyon gerektiği sürece devam edecek” dedi.

Diğer yandan Filistinli grupların başta Gazze Şeridi yakınındaki yerleşimler olmak üzere İsrail topraklarına yönelik roket saldırıları bugün de devam ediyor.

İsrail’e ait savaş uçakları ise, Gazze’ye yönelik bombardımanını sürdürüyor.

Gazze’deki Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail bombardımanında hayatını kaybedenlerin 27’si çocuk ve 11’i kadın olmak üzere toplam 103’e yükseldiğini ve 580 kişinin yaralandığını açıkladı.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. Dünyadaki siyonistler korkmayın titreyin Allahın gazabı yakındır, inşaallah. yaptıklarınızın hiç biri yanınıza kar kalmayacak, terörist devlet olan İsrail yönetimi ve netenyahu şunu iyi bilmeli ki İslam alemine müslümanlara sıktığı her kurşun attığı her füze misliyle kendine geri dönecektir, Allah bana ömür verdiği sürece İsrail siyonist lerinin hep karşısında olacağım ve onlarla fiili ve kavli olarak savaşacağım, dualarım ve dualarımız şu olacak, Allahım! Yeryüzünde Müslümanlara zulmeden bütün zalimleri ve siyonist İsrailli de Kahhar ismi şerifin yüzü suyu hürmetine kahrı gazap eyle köklerini kurut, isimlerini ve nesillerini yeryüzünden silmeyi zalimlere ve siyonistler karşı savaşmayı, savaşarak şehit olmayı bizlere nasib eyle, Müslümanlara birleşmeyi birleşerek zalimlerin karşısında Selahattin Eyyubi binin zaferini bizlere bir kere daha yaşamayı nasib eyle, İslami yeryüzünde muzaffer eyle İNŞALLAH, Mekkede ebabillerinle Uhud da Çanakkale de ordularınla, yardım gönderdiğin gibi bize de yardım eyle kalbimi ze iman gücü ver Allahım bize İslama hizmet etmeyi ve bu yolda şehit olmayı nasib eyle Allahım. Boynumuzu büktürme, günahsız sabi yavrularımızı siyonist silahlarının hedefinden uzak eyle Müslümanlara çevrilen silahların ters teperek kendilerine dönmesini nasib eyle, Dünyadaki Müslümanların uyanmasını ve bir çatı altında toplanmasını bir komutanın emri altında zaferler kazanmasını bizlere nasib eyle İNŞALLAH. Rabbim kurtuluş ve yeniden diriliş ancak senin emrinledir, Bu emrinle Dünyadaki Müslümanları felaha ermesini nasib eyle bizleri İslamın Müslümanların zaferleriyle taçlandır inşaallah, Amin Amin Amin.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin