İnfaz erteleme başvurusunda son durum; savcı ‘sağlık raporu’ istedi

Isparta’da bir öğrenci yurdunda yöneticilik yaptığı gerekçesiyle 9 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan kanser hastası Ayşe Özdoğan’ın ‘infaz erteleme’ talebine cevap geldi. Savcının, yüzde 71 engelli olan ve konuşmakta dahi zorlanan Özdoğan’dan yeni bir sağlık raporu istediği öğrenildi. Gelişmeyi sosyal medya hesabından duyuran Özdoğan, “İnfaz erteleme başvurumuzun sonucunda savcı sağlık raporu talep etti. Yetkililerin hak ve hakikatten yana karar vereceklerine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

AYŞE ÖZDOĞAN’IN HİKAYESİ İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIN

https://www.tr724.com/bile-bile-olume-gitmek-istemiyorum/

1 YORUM

  1. Allah’ım sen yardım et. Onlar senin kulların, merhamet et. Onları halden anlamazların ellerine bırakma; bırakma zalimin, cahilin eline.
    Zulme şahit olupta engel olmaya gücümüz yetmediği için yanan yüreğimizin, yaşaran gözlerimizin, var olan tek lokmasını mazlumlarla paylaşanlarımızın, ellerini kaldırıp masum dimağlarıyla yardımını dileyen yavrularımızın, hakkın hatırı için yıllardır zindanlarda ömür tüketen yiğitlerin, ahîr zaman gariplerinin hatrına merhamet et. Gözlerimiz ve gönlümüz yardımını bekler durur. Bizi böyle gönlü kırık, boynu bükük bırakma, ne olur…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin