İbrahim Tatlıses’in Erdoğan anısı ‘yok artık’ dedirtti!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir miting sırasında sahneye çıkan şarkıcı ve AKP milletvekili aday adayı İbrahim Tatlıses, Erdoğan ile olan bir anısını paylaştı.

Tatlıses, “Ben bu insanın neyine tavım biliyor musunuz? İdo doğmuştu, iki aylıktı. Belediye başkanıydı İstanbul’da. Dedim ki ‘Sayın başkanım, bizim evimizde, koca villamız var ama üşüyoruz. Doğalgaz bağlanmış ama bizde yok.’ Dedim ki ‘İdo iki aylık, üşüyor.’ 10 dakika sonra aradı dedi ki ‘Yokmuş ama ben kendi şeyimden vereceğim.’ Doğalgazımız bağlandı ve İdo üşümekten kurtuldu.” diye konuştu.

Tatlıses’in bu övgüsü bir anda sosyal medyanın gündemi oldu. Çünkü, Erdoğan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na 1994 yılında seçilmişti. Tatlıses’in oğlu İdo ise 1992 doğumluydu.

Nesrin Nas: Tatlıses’in oturduğu siteye 2000 yılında doğalgaz geldi

Eski ANAP Genel Başkanı Nesrin Nas ise “Allah Allah ben mi yanılıyorum? Tatlıses ile aynı sitede oturuyorduk. İdo küçüktü. Doğalgaz bulunduğumuz mahalleye ve siteye 2000 yılında bağlandı. İdo o zaman 8 yaşında sevimli bir çocuktu.” ifadelerine yer verdi.

1 YORUM

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin