Hülya Koçyiğit’in damadı Alkoçlar: Çok azıp, kudurmuştuk, bu bize ders olsun!

Konyaaltı Sahili’nde 2,6 milyon liralık vurgun yapan Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar, ‘‘Çok azıp kudurmuştuk, hayat bize ‘Otur evinde, sade yaşa, unuttuğun şükretmeyi hatırla, gösterişten vazgeç, muhasebe yap.’’ dedi

Konyaaltı Sahili’nin ortak olduğu şirketlere peşkeş çekilmesiyle tanınan Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar, koronavirüs sebebiyle eve kapananlara hayatlarını sorgulamalarını söyledi. Alkoçlar, “Çok azıp kudurmuştuk, hayat bize ‘Otur evinde, sade yaşa, unuttuğun şükretmeyi hatırla, gösterişten vazgeç, muhasebe yap’ dedi. Bugünler hepimiz için bir ders olmalı.” dedi.

ALKOÇLAR: ÇOK AZIP KUDURMUŞTUK

Günaydın’dan Merve Yurtyapan’ın haberine göre, Alkoçlar şu ifadeleri kullandı:

“Bir kudurmuştuk, bir kudurmuştuk ki… Evlenme teklif etti partisi, sözümüz olacak partisi, nişan yapacağız en iyi yerde olmalı, düğünümüz var aman rezil olmayalım; paraşütle mi atlasak, Tarkan mı çıksın, Jennifer Lopez mi?

Yok en değişik bizimkisi olsun. Hamileyim, bebeğimin cinsiyeti belli oldu partisi… Doğurmadan bebek geliyor partisi. Doğurana kadar odayı Versay Sarayı’na çevirmeler. Baby shower, dişi çıktı, yaş günü ve daha liste uzun. Çok azdık ve kudurduk, dünya bize ‘Otur evde, sade bir hayat yaşa, şükretmeyi, unuttuğun sağlığın, gösteriş yapmaktan kaçırdığın zamanın, hayatında abarttığın her mananın muhasebesini yap’ dedi. Yapıyor muyuz? Yapalım bence… Yaşam tarzımızdan, konuşma şeklimize kadar bir abartı, bir şımarıklık. Ne oldu o mütevazı Türk milletine. Herkeste bir yarış, şükretmeyi unuttuk. Milyon dolarların olsa ne fayda; hadi gidelim tatile. Avrupa mı, Asya mı? İşte elini yüzünü yıkar oturursun evde. Ne kaldıysa dolapta pişirir yersin. Lokantalarda yemek beğenmeyen, aşcı, garson azarlayan, makyaj görüntüsünü Instagram’da paylaşanlara ne oldu? Bu bize büyük bir ders olsun. Allah hepimizin yardımcısı olsun…”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin