Gülsiye teyze hem ağladı, hem ağlattı: Dağların ağladığını düşünüyorum

meral akşener

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yurt gezilerini sürdürüyor. Akşener’in bugünkü durağı alevlerin yuttuğu Muğla’nın Marmaris ilçesiydi. Ormanları yok olan Hisarönü köyünü ziyaret eden Akşener, vatandaşları dinledi.

Hisarönü sakinlerinden Gülsiye teyzenin, Meral Akşener’e sarılarak ağlaması duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Gülsiye teyze, hem ağladı hem ağlattı. Meral Akşener’in sarılarak teselli ettiği Gülsiye teyze, “Köyümüzün yanmasına çok üzülüyorum. Sizden yardım istiyorum köyümüz adına. Dağlara baktıkça çok üzülüyorum. Dağların ağladığını düşünüyorum. Hayvanlarımız olsun, ağaçlarımız olsun…Kendimiz köyümüzü kendi imkanlarımızla zor söndürdük evlerimizi, ağaçlarımızı. Lütfen, sizden rica ediyorum. Allah’tan dilerim inşaallah kazanırsınız başımıza geçersiniz. Bu derelerimizi ıslah edin en azından. Yangından sonra bunu yaşarsak kaldıramayız.” dedi.

Meral Akşener’in konuyla ilgili paylaştığı tweet’te şu ifadeleri kullandı: “Hisarönü’nde ağaçları yok olan vatandaşlarımız şimdi de sel tehlikesinden endişe duyuyor… Buradan sayın Erdoğan’a sesleniyorum: Eğer bu endişeye kulak vermez ve gerekeni yapmazsan yaşanacakların tek sorumlusu sensin.”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin