Gencebay, Yaycı, Sarıkaya ve Küçük de Paramount Otel’in beleşçisi çıktı

Hiçbir hukuki dayanağı olmayan ‘Fetömetre’ saçmalığıyla binlerce askerin hayatını karartan emekli Amiral Cihat Yaycı, geçim sıkıntısından intihar edenleri kumarbazlıkla suçlayan Beyaz TV’nin yandaş sunucu Tahir Sarıkaya ve ‘kula kulluk edenlere yazıklar olsun’ dedikten sonra AKP rejimine kul olan Orhan Gencebay’ın Paramount Otel’de beleş tatil yaptıkları ortaya çıktı.

Mafya lideri Sedat Peker’in ifşaatları sonrasında ortaya saçılan kirli ilişkiler ağı çorap söküğü gibi gelmeye devam ediyor. Kara para aklamakla suçlanan firari Sezgin Baran Korkmaz’ın çöktüğü Paramount Otel’de Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, emekli Amiral Cihat Yaycı’nın ve sanatçı Orhan Gencebay’ın beraber kaldığı fotoğraf sosyal medyada gündem oldu.

Sedat Peker geceliği 100 bin lira olan otelde Çakma MİT’çi olarak seslendiği yandaş gazeteci Cem Küçük’ün kaldığını da ifşa etmişti.

Peker, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar” ifadelerini kullanmıştı.

Gece yarısı kararnamesiyle, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanlığından Genelkurmay Başkanlığı hizmetine çekilen Tümamiral Cihat Yaycı’nın istifa etmesinin ardından ilk ziyaretini Paramount Otel’e Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait tankla giren Cihan Ekşioğlu’na yapması da dikkat çekmişti.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin