Faşist Egemenler Terör Örgütü

YORUM | ALPER ENDER FIRAT

İktidar ve muhalefet olarak beraber ürettiğiniz bir laboratuvar virüsü bütün her yeri sardı. ‘Fetö paranoyası’ hepinizi birer birer ele geçirirken herkes böğüre böğüre kendisinin değil ötekinin öcü olduğunu bağırıyor. Karşısındakine bağırırken de dehşet içinde sıranın ne zaman kendisine geleceğini bekliyor.

Oysa laboratuvarda bunu üretirlerken sadece falanları gidip bulup vuracağını sonra kendiliğinden ortadan kalkacağını düşünmüşlerdi.

Baktılar hamile kadınlarda, küçük çocuklarda, en masum ve mazlumlarda iş görüyor bu kez ortaklar birbirlerine karşı da kullanmaya başladılar. Ağzını açan diğerini fetöcü olmakla itham ediyor. Öyle ki virüs büyük bir paniğe yol açmış durumda.

Kargaşa, kaos, çığlıklar… İnsanlar büyük bir panik havası içinde bir yerlere kaçarken avazı çıktığı kadar bağırıyor hayır hayır ben değilim, asıl sensin fetöcü! O fetöcü, bu fetöcü, şu fetöcü. Hayır hayır ben değilim, hayır.

Evet siz hırsızsınız, katilsiniz, sübyancı, tecavüzcü, şikecisiniz, zalimsiniz ama cemaatçi değilsiniz. Ama hepiniz Fetöcü yani Faşit Egemenler Terör Örgütündensiniz.

BU YAZIYI YOUTUBE’TA İZLEYEBİLİRSİNİZ ⤵️

Virüsün herkesi, kendi evlatlarını da vuracağını çok söylemiştik ama dinlememişlerdi. Bir ülkeye virüs bombası atılmasını avazınız çıktığı kadar alkışlarsınız da o virüs size musallat olmaz mı sandınız?

Hizmet hareketine yakın şirket ve vakıflara kayyım atandığında alkış tutanlar bunun kendilerine de hazırlanan bir tuzak olduğunu görmek istememişlerdi. 2016 yılında Haliç Üniversitesine kayyım atandığında Atilla Yayla böyle tepki vermişti. ‘’Ama ama bu cemaat kurumu değil ki neden kayyum atanıyor ki’’

Tıpkı Nihal Bengisu Karaca ve Akif Beki’nin ‘ama bu kanunu niye bize uyguluyorsunuz’ dedikleri gibi! Bilim ve Sanat Vakfı’na kayyım atanmasından sonra ne demişti Karaca ‘Meşruiyetini son derece zor bir örgütle başetme ihtiyacına borçlu olan o yasa, biraz sıkıntı içine düşen her vakfa uygulanırsa hala meşru olur mu? Bu sorunun cevabı hukuk felsefesinde de vicdanlarda tek bir cevaba sahip: Hayır meşru olmaz.

Nazi Almanya’sında Yahudiler hakkında yazı yazan ‘ama o fırınlar Yahudiler için yapıldı, başka birisini içine atarsanız meşruiyetiniz tartışılır diye yazan zavallı bir katilinkenden farklı değildi bu sözler. Ya da Akif Beki’nin ‘FETÖ’yle çat kapı mücadele içindi o yasa’ deyip bu yasanın BİSAV’a uygulanmasına tepki göstermesi gibiydi.

Virüs sizin de vücudunuza girdi. Ülkenin en masum kitlesine bu hunhar kötülüğü yapanlar size neler yapmaz. Siz höyküre höyküre ama o virüs bize bulaşmayacak sadece falanlara bulaşacaktı diye yazılar yazmaya devam edin.

Hadi muktedirler hadi muhalifimsiler, hadi egemen faşistler örgütünün tüm mensupları şimdi daha yüksek sesle fetöcü olmadığınızı ispat etmeye çabalayın. Hatta hamile kadınlara nasıl acımasızca zulmettiğinizi, bebeklerine bile ne kadar zalimce davrandığınızı anlatın, yemin edin, bağırın, feryatlar edin ‘vallahi billahi tallahi değilim’ deyin faydası yok. Sakın ‘bu ne kepazelik silahı olmayan insandan terörist mi olur’ demeyin. T.C. yasalarına ve uluslararası hukuka göre hiçbir suç fiili olmayan insanlardan terörist mi olur demeyin. İktidar ve muhalefetiyle birbirinize daha çok virüs bulaştırın ki zevaliniz daha çabuk olsun.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin