Erdoğan’ın eski sağ kolu rektör de domates, patates satmaya başladı

Eski AKP Milletvekili ve Erdoğan’ın sağ kolu Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Nükhet Hotar, üniversitede tanzim manavı açtı. Üniversitenin Tıp Fakültesi kantininde ‘DEÜ Manav’ adıyla tanzim satış noktasının kurulduğunu bizzat rektör açıkladı.

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından rektörlük görevine getirilen AKP’nin eski Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar’ın yönettiği Dokuz Eylül Üniversitesi’nde (DEÜ)de tanzim satış noktası kuruldu.

REKTÖR TWİTLE DUYURDU: KANTİNDE MANAV AÇTIK!

Hotar, bu haberi Twitter hesabından 2 tweet ile duyurdu: “İzmir’de örnek bir projeyi daha hayata geçiren üniversitemiz, mensuplarımızın uygun fiyatlarla meyve sebze satın alabileceği ‘DEÜ Manav’ standının ilkini Tıp Fakültemizdeki kantinde hizmete açtı. Hayırlı olsun.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde başlatılan vatandaşlarımızın evlerine uygun fiyatlarla meyve sebze götürmelerini sağlayan girişimlerine destek olacak ‘DEÜ Manav’ uygulaması ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimize sosyal yardımda bulunmayı da hedefliyoruz.”

15 TEMMUZ BAHANESİYLE KIYIM YAPILAN ÜNİVERSİTELERDEN BİRİ

15 Temmuz darbe girişiminden sonra binlerce akademisyeni hedef alan KHK ve OHAL kıyımlarından en büyüğünün yapıldığı Dokuz Eylül Üniversitesinde akademik camianın geleceği ve uğradığı haksızlıklar gündem olmaz iken, popüler siyaset konusu tanzim mağazası açılması tartışma meydana getirdi. Barış İçin Akademisyenler İnsiyatifi’nden 9 akademisyen, 4 sağlık çalışanı, yine onlarca akademisyen F..ö iddialarıyla üniversiteden ihraç edildi.

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin