Erdoğan’ın doğum günü için Saray’a giden ‘ünlülerden’ ilk açıklama

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın doğum gününü kutlamak için İstanbul’daki Beylerbeyi Saray’ına giden ünlüler, ziyarete ilişkin açıklamada bulundu.

Sibel Can: “Uzun bir seyahat öncesi Cumhurbaşkanımıza çok güzel bir moral vermek istedik. Gayet samimi ve çok sıcak bir ortam vardı. Sohbet o kadar güzeldi ki.. .Konu önce sigaradan açıldı. Sayın Erdoğan, Yavuz Bingöl ve Cengiz Kurtoğlu’na takıldı, onlara sigarayı bırakmalarını söyledi. Bunun için de Kültür Bakanı Numan Kurtulmuş’u görevlendirdi. ‘Bakın, Sibel hayatı boyunca hiç sigara içmedi’ diye de söyledi. Zeytin Dalı operasyonunu da konuştuk. Kendisine, ‘Halkımızla birlikte, tüm kalbimizle biz de operasyona destek veriyoruz’ dedik.”

Hülya Koçyiğit: “Bir haftalık yolculuğa çıkacak olan Sayın Cumhurbaşkanımıza sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptık. Kendisine yolculuğu için güzel dileklerimizi sunduk. Sayın Erdoğan da Zeytin Dalı operasyonu dolayısıyla göstermiş olduğumuz birlik ve beraberlik anlayışı için bizlere teşekkür etti. Hep beraber yakın bir tarihte Mehmetçiği ziyarete gitmeye karar verdik.”

Cemal Hünal: “Cumhurbaşkanımızı çok sağlıklı ve dinç gördük. Kendisine bir ömür boyu sağlık ve mutluluk diledik. Hepimizle yakından ilgilendi. Görüşmemiz yaklaşık 45 dakika sürdü. Rol aldığımız ‘Diriliş: Ertuğrul’ dizisini bildiğini, hatta torunlarının diziyi takip ettiğini ancak kendisinin vakit bulup izleyemediğini söyledi. Çok yoğun bir programı var.”

Dün 65 yaşına basan Erdoğan, Beylerbeyi Sarayı’nda ünlü isimleri kabul etmişti. Erdoğan’a aralarında Orhan Gencebay, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Yavuz Bingöl, Hülya Koçyiğit, Cengiz Kurtoğlu, Hasan Kaçan, Cemal Hünal, Kadir Çöpdemir, Sibel Can, Serdar Gökhan, Burak Hakkı, Demet Tuncer, yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ ile Osman Soykut’un bulunduğu ünlü isimleri ‘doğum günü sürprizi’ yapmıştı.

4 YORUMLAR

  1. Vah vah, mazallah ne yapariz biz onsuz. Iyi ki dogdun reis, iyi ki varsin. Sen olmasan bu ulke hatta bu koca dunya kaos ve problemlerden kurtulamazdi. Bu kadar yalaka ve alakasiz etrafini sarinca en cuce bile kendini dev aynasinda gorur! Cigerin olaydi etrafinda alim ve muhalif de olsa dogruyu soyleyenler olurdu. Gercek su ki, ulkenin ve insanlarin duzen ve hayatlarini mahfettin, kendi menfaat ve koltugun icin binlerce insana kiydin, kutsal ne varsa(adalet, hukuk, Allah, din) hepsinin icini bosalttin. Dua et ki, Allah sana omur ve saglik versin, bu yaptigin suc ve gunahlarin hesabi ahirete kalmasin. Unutma ki, en fazla oy almak kurtarmiyor, kurtarsa %99a yakin halkinin destegini(!) Alan Hitler’i kurtarirdi; ulkesini hatta dunyayi cehenneme cevirmisti, tabi hatirlarsan..

  2. “Gemicik” konusunu ilk defa televizyon yayınında Erdoğan’ın yüzüne karşı soran Kadir Çöpdemir’in ekstra yalakalık yapması icap ediyor ki telafi edebilsin!

    Hasan Kaçan’a sözüm yok, onun kafa normal değil zaten, ruh hali de sıkıntılı.. Allah kurtarsın

    Orhan Gencebay itibarını ve yılların imajını sıfırlıyor…

    Diğerlerinden bahsetmeye bile lüzum yok!

  3. Kucuklugumden beri ne zaman bu Orhan G. Yi dinlesem, daral gelir bana. Canim sikilir. Karnim acikir. Ne oldugunu anlayamadigim, ruhsuz muzigi oldurur beni. Nedeni simdi anlasildi!

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin