Erdoğan’ın Bursa programı neden ertelendi? Yüz felci iddiası doğru mu?

AKP’li Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ın Bursa programının, 4 saat kala ertelenmesi tartışma konusu oldu.

Saray’dan ve partiden bir açıklama yapılmazken Erdoğan’ın sağlık problemlerimin olduğu ortaya atıldı. Sosyal medyaya yansıyan haberlere göre Erdoğan kısmi yüz felci geçiriyor. Doktorlar tedaviye başlarken, Erdoğan’a felcin geçici olduğu ve zamanla düzeleceği bilgisi verildi.

Bir diğer iddia ise AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı’nın soğuk algınlığı sebebiyle Bursa programına katılamadığı yönünde.

Gazeteci Memduh Baraktaroğlu kısa bir süre önce bir youtube kanalında Erdoğan’ın yüz felci geçireceğini söylemişti. Bunun sebebini de Erdoğan yüksek dozda kortizon verilmesine bağlamıştı. İddia gerçek ise Bayraktaroğlu’nun tahmini doğrulanmış olacak.

 

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

4 YORUMLAR

  1. Ya adamı sevmediğimizden böyle ağzı burnu yamuk olur diye seviniyoruz sonra adama birşey olmuyor üzülüyorum. Böyle heveslendirmeyin geberince helvasını yerken mutlu oluruz. Hevesimiz kursağımızda kalıyor firavun gibi gavır bişey olmuyo. Hakkından sinek gelsin

  2. Doğruysa zaten birkaç gün ortalarda gözükmez. Ülke biraz rahatlar sonra yine çıkar ortaya. Ama aslı yoksa böyle haberlerle duygularımızla oynamayın. Yüz felci çok uygun bir iftiracı için, iftiracı birinin ağzı burnu yamulsa çok güzel olur.

  3. Yok basur elinizde bilgi varsa haber yapın yoksa insanları aldatıcı ihtimal hesabı haber yapmayın. Yüz felci mi, basur mu, nebilelim var mı deliliniz. İnsanların nefretini kullanıp haber yapmayın.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin