Erdoğan’a ‘açım aç’ diye seslenince Elazığ Valiliği’ne çağrılan kadın: Allah benim ömrümden alsın onunkine versin

Elazığ’da AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “açım aç” diye seslenip yardım isteyen Bedriye Fırat, Elazığ Valisi’nin makamına davet edildi. Yanlış anlaşıldığını iddia eden Bedriye Fırat, “Allah cumhurbaşkanımızdan razı olsun, aç değilim açıkta değilim. O bizim başımızın tacı. Allah benim ömründen alsın onunkine versin.” dedi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir cenaze töreni için geldiği Elazığ’ın Harput ilçesinde, kendisine “açım ben açım” diye seslenen Bedriye Fırat (59) için Elazığ Valiliği devreye girdi.

Sosyal medyada da geniş yankı bulan görüntüler sonrası Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Bedriye Fırat’ın aralarında bulunduğu 3 kadını Valilik makamında ağırladı.

”OĞLUMUN 2 YILDIR İŞİ YOKTU BEN DE İŞ TALEBİNDE BULUNDUM”

Valilikte kameralar önünde konuşan Fırat, “aç ve açıkta olmadığını” söyledi.

Bedriye Fırat, “Harput’a cumhurbaşkanım gelmişti ve acımız vardı. Hocamız ölmüştü, biz de onun mezarlığına gitmiştik. Cumhurbaşkanımız yanıma geldi. Oğlumun işi yoktu ben de iş talebinde bulundum. Benim bir ihtiyacım yok, kocam emekli, çok şükür evim de var. Oğlumun işi yok iki senedir fabrikalara her yere başvurdum. Onun için valimizden de Allah razı olsun bugün davet etti. Yanlış anlamışlar. Allah, cumhurbaşkanımızı da başımızdan eksik etmesin, Allah bin kere ondan razı olsun. O bizim başımızın tacı. Allah benim ömründen alsın onunkine versin” diye konuştu.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin