Cihan Ekşioğlu’nun eşi gasp edilen jetle kuaföre gitmiş 

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in son açıklamalarıyla gündeme gelen Cihan Ekşioğlu’nun eşinin, gasp edilen Boydak Holdingin özel jetiyle kuaföre gittiği iddia edildi. Katerina Ekşioğlu’nun Boydak’ların jetinde çektirdiği fotoğraf sosyal medyaya düştü.

Sedat Peker’in F.TÖ borsasının mucidi ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun manevi oğlu olarak tanımladığı Cihan Ekşioğlu’nun eşi Katerina Ekşioğlu’nun manikür ve pedikür bakımı için Bodrum’dan İstanbul’a özel jetle geldiği iddia edilmişti. Sedat Peker, Ekşioğlu’nu hedef aldığı önceki günkü açıklamasında, “Beyaz Rus olan eşin özel uçakla manikür pedikürünü yaptırmak için Bodrum’dan İstanbul’a gidip, 2 saat sonra tekrardan Bodrum’a dönüyor. İnsanlar çocuğuma yemek alamadım diye intihar ederken siz fakir fukaranın parasıyla bu zevki yaşamayı devam edin.” ifadelerini kullanmıştı.

 

Sedat Peker’in bu iddiası yalanlanmadı. Aksine doğruluğunu teyit eden fotoğraflar sosyal medyaya düştü. Katerina Ekşioğlu’nun, kayyımlar eliyle gasp edilen Boydak Holding’e ait özel jeti kullandığı görülüyor. Ekşioğlu, eşinin ‘alın teriyle kazandığı parayla aldığı özel jetle’ değil; gasp edilen Boydakların jetiyle manikür ve pedikür yaptırmaya gitmiş.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. Necati Doğru sormuştu sanırım, Erciyes dilini mi yuttu diye. Sadece Erciyes değil, toplum çoğunluğuyla dilsiz şeytana dönmüş durumda. Unutmayın, hakkın çiğnendiğine inanılan yerde ne ahlak kalır ne de insanlık.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin