CHP’den 128 saniyelik ‘AK kapanma’ videosu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), “İşte size gerçekler! Duyacaksınız! Göreceksiniz! Hem de 128 saniyede…” notuyla koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşların geçim sıkıntısını anlattığı görüntülere yer veren bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

“AK Kapanma” yazısı ve AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “tam kapanma” açıklamasına ilişkin duyurusuyla başlayan video, çay ocağı kazanını yere atan esnaf görüntüsü ve “AK Tıkanma” yazısıyla bitiyor.

CHP’nin paylaştığı videonun başlangıcında “AK Kapanma” ve video sonunda ise “AK Tıkanma” ibareleri yer aldı. Geçim sıkıntısı sonucu yaşanan intihar haberlerinin anlatıldığı videonun uzunluğunun 128 saniye olması dikkat çekti.

CHP’nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda video ile ilgili şu ifadeler kullanıldı:

“Vatandaşa destek olmadan tam kapanma ilan etmek, iktidarın tam tıkandığının ispatıdır. Tıkandınız; yardım çığlıklarını duyamıyorsunuz. Tıkandınız; gerçekleri göremiyorsunuz. İşte size gerçekler! Duyacaksınız! Göreceksiniz! Hem de 128 saniyede…”

1 YORUM

  1. Çok basit bir video olmuş. Devlete ait hiçbir kurum ve organın doğru düzgün işlemediği gibi muhalefette doğru düzgün çalışmıyor

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin