Çakıcı, Soylu ve Ağar’ı savundu, Peker’e ‘sus’ mesajı verdi

Organize Suç Örgütü Lideri Alaattin Çakıcı’dan Süleyman Soylu ve Mehmet Ağar’ı hedef alan Sedat Peker’e ‘sus’ mesajı gibi bir mektup yayınladı.

Twitter hesabından mektup yayınlayan Çakıcı, “Devlet benim için her şeydir diyenlere şunu hatırlatmak isterim; birileri yanlışın içindeyse Türkiye’nin bekası söz konusu olduğu bu dönemde görevini ifa edenlere söz söylememesi gerekir.” dedi.

Çakıcı, mektupta şu ifadeleri kullandı:

“KILIÇDAROĞLU ONURUMU RENCİDE ETTİ”

“Sayın Kemal Kılıçdaroğlu denen, 1.55 boyunda olan, işi gücü Cumhur İttifakı’na saldıran, dış güçlerin piyon olan zat, sürekli ‘Beş paralık mafya ile işbirliği yaptılar’ cümlesini dile getirerek, kitlelerin önünde onurumu rencide etti. Sonunda kendisine cevap verdim. Türkiye’de ve Avrupa’daki basını ayağa kaldırdılar. HDP ile işbirliği yapan, konuşurken sürekli hata yapan bu gafil muhbir kendi onurunu düşündüğü kadar bir bireyin, geçmişi kriminal suçlu da olsa onun onuruyla oynama hakkını seçilmiş milletvekili oluşundan, anayasada herkese hakaret edebilsin diye bir kanun yok. DEVA Partisi’nin lideri Ali Babacan da aynı hatayı yaptı.

“MUHALEFETE SESLENİYORUM: YAHU TÜRKİYE CUMHURİYETİ SİZİN BABANIZIN ÇİFTLİĞİ Mİ?”

“Muhalefete sesleniyorum: Yahu Türkiye Cumhuriyeti sizin babanızın çiftliği mi? Sürekli Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hakkında yıllarca yazıp çizdiniz. Biz hapishanede bir şey göremiyorduk. 1 yıldır dışarıdayım. Türkiye Cumhuriyeti bir tüneller ülkesi olmuş. Türkiye’nin her yeri otoban ağları ile çevrilmiş, Türkiye sınıf atlamış, savunma sanayi yüzde 50 artmış, ulu önde rahmetli Atatürk’ün ölümünden sonra bir kazma sapı ileriye gidemeyen hükümetler AK Parti döneminde ülkeyi şampiyonlar ligine taşımış. Evet milli gelirin 18 bin dolar kişi başı olması için Cumhur İttifakı’nın ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bir dönem daha iktidarda kalması bu ülkenin bekası açısından , sosyal demokrasinin, sosyal devlete gelecek zaman diliminde 2028 yılına kadar kesinlikle gerçekleeceğine inanıyorum. 

“Etrafı çevrilmiş Türkiye’nin bel kemiği sayın Devlet Bahçeli’ de bazı şeyleri seyretmektedir. O da 2023 seçimlerini bekliyor. Hiçbir parti ile ilgili özel bilgi alış verşilerimden kaynaklanan bir bilgi değildir. Çünkü ben ülkücüyüm. Toprağın altında da üstünde de.

“İNSAN BİR ŞEYLERİN ORTAYA DÖKÜLMESİNİ İSTİYORSA SAPLA SAMANI BİRBİRİNDEN AYIRMASINI BİLMELİ”

“Son günlerde Türkiye’nin geçmişine yönelik bazı oluşumlar deşifre edilmektedir. Bunların hepsi devlet arşivinde mevcuttur. Bugün gündeme getirmek FETÖ’ye, HDP’ye, CHP’ye, Davutoğlu ve Babacan’a ve bazı İYİ Partililerin eline geçmişten kaynaklanan bazı oluşumlarla ilgili silah vermektedir. Devletimiz zamanı geldiğinde her türlü yasa dışı pisliğe bulaşmış olanları layık olduğu yere kapatıp devlet kurumları içerisinde bu tip insanlarla iş birliği yapanlardan dolayı bağırsaklarını temizleyecektir. Aziz Türk milleti bundan emin olsun.

“Cumhuriyet tarihi terörle mücadele etmiş en İçişleri Bakanı Soylu ile ilgili bir şeyler söylenmektedir. Sayın Soylu’yu Türkiye tanıyor. Terörle ilgili bedenini 5 bin derecedeki ateşin içine atmıştır. İnsan bir şeylerin ortaya dökülmesini istiyorsa sapla samanı birbirinden ayırmasını bilmeli.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin