Çakıcı, Kılıçdaroğlu’nu yine tehdit etti: Bre gafil, sen kurt ile çakalı karıştırıyorsun

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan tehdit ve hakaret dolu açıklamalarını sürdürüyor. Skandal tehdit ve ifadelerinin ardından hakkında CHP liderinin suç duyurusunda bulunduğu Çakıcı, bugün de yine el yazısıyla kaleme aldığı açıklamasında Kılıçdaroğlu’na hakaretler yağdırdı. Çakıcı, “Çakalların olduğu yerde bize kimse bir şey söyleyemez’ ifadesini kullanıyorsun ve dilinin ayarı olmayan, bre gafil, sen kurt ile çakalı karıştırıyorsun.” şeklinde başladığı tehdidini, “Sayın Bahçeli’yi ağzına alma, sen onun koç yumurtası bile olamazsın.” sözleriyle bitiriyor.

İşte Çakıcı’nın yeni tehdit açıklaması:

“Kılıçdaroğlu ve avaresi siz yıllardır her gün devlete hakaret etmektesiniz. Siz her türlü ahlaksızlığı ve hakareti meşru zeminlere taşıyorsunuz. Kılıçdaroğlu’nun basın açıklamasını dinledim ve okudum “Çakalların olduğu yerde bize kimse bir şey söyleyemez” ifadesini kullanıyorsun ve dilinin ayarı olmayan, bre gafil, sen kurt ile çakalı karıştırıyorsun.
Sen ve avaresine sesleniyorum; Başta sende ve avarende, yürek varsa ben her gün sokaktayım, çakal gibi uluyup, hatun gibi konuşacağına beni öldürtsene.

Soruyorum; Sende ve avarende o yürek var mı? Kuvayı milliye ruhundan bahsediyorsun, Kuvayi milliye ruhu Türkiye’nin manevi tapusudur. Kuvayı milliye ruhu taşıyanlar PKK ve silahlı sol örgütlerle birlikte hareket etmez.

Hadi oradan gafil, sende olsa olsa bölücülük ruhu vardır. Be Devlet düşmanı, sakın Atatürk’ü ağzına alma o yalaka ağzınla Atatürk’ün manevi değerlerini kirletme. 83 milyon seni iyi tanıyor. Sayın Bahçeli’yi ağzına alma, sen onun koç yumurtası bile olamazsın.”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin