Binali Yıldırım, Cübbeli Ahmet ile bu fotoğrafını neden paylaşamadı?

AKP’nin İBB adayı Binali Yıldırım’ın Fatih’teki İsmailağa cemaatini ziyareti sırasında, kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet’ olarak biline Ahmet Mahmut Ünlü ile de bir araya geldiği ortaya çıktı. Ziyarete ilişkin duyuruda Yıldırım ile Ünlü’nün aynı karede fotoğraflarının paylaşılmaması dikkat çekti. Bunun nedeninin Ünlü’nün damadının İBB’den aldığı milyonluk ihale olduğu ileri sürüldü.

Binali Yıldırım dün akşam ilginç bir ziyaret gerçekleştirdi. Yıldırım beraberinde Mehdi Eker ile birlikte Fatih’teki İsmailağa Camii Derneği’ni ziyaret etti. Seçim çalışmalarını sosyal medya hesabından paylaşan Yıldırım, bu ziyaretini paylaşmaması dikkat çekti.

 

‘CÜBBELİ’ İLE GÖRÜŞMESİNİN FOTOĞRAFLARI PAYLAŞILMADI

Yıldırım’ın ziyaretini İsmailağa tarikatı sosyal medya hesabından, “Binali Yıldırım ve Mehdi Eker Beyefendiler bugün (29.05.2019 Çarşamba) teravih namazını İsmailağa Camii’nde edâ ettiler.” sözleriyle duyurdu. Duyuruda Yıldırım’ın ziyareteine ilişkin görüntüler de paylaşıldı. Yıldırım’ın ziyaret sırasında kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet’ olarak biline Ahmet Mahmut Ünlü ile de bir araya geldiği ortaya çıktı. Ancak, paylaşılan görüntülerde Ünlü ile Yıldırım’ın aynı kareye girmediği dikkat çekti.

CÜBBELİ’NİN DAMADI İBB’DEN MİLYONLUK İHALE ALDI

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Yarı Maratonu organizasyonu için İBB şirketlerinden Spor İstanbul tarafından düzenlenen 1.8 milyon liralık ihalenin, Ahmet Mahmut Ünlü’nün damadının şirketine verildiği ortaya çıkmıştı. Yıldırım’ın ihale haberleri nedeniyle Ünlü ile aynı kareye girmediği yorumları yapıldı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin