‘Solunum yolu enfeksiyonu’ teşhisi konuldu, taburcu edildi

Sabah saatlerinde Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’ne kaldırılan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, öğle saatlerinde taburcu edildi. MHP Genel Başkanı’nın sağlık durumu ile ilgili yapılan açıklamada, üst solunum enfeksiyonuna bağlı yüksek ateş teşhisi konuldu.

Devlet Bahçeli’nin sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ilk açıklamasında, “Mide bulantısı şikayetiyle hastaneye geldi. Genel Başkanımızın sağlık durumu gayet iyi. İddia edildiği gibi bir durum yok. Tektikleri gerçekleştiriliyor. Şuuru açık ve istirahat ediyor.” dedi.

ZATÜRRE TEŞHİSİ KONULDU

Başkent Üniversitesi Hastanesi’nden Bahçeli’nin sağlık durumuna yönelik son yapılan açıklamada ise, üst solunum yoluna bağlı olarak yüksek ateş teşhisi konuldu. Bahçeli’nin durumunun iyi olduğu belirtildi. Bahçeli açıklamanın ardından hastaneden taburcu oldu.

KILIÇDAROĞLU’NDAN TELEFON

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay’ı telefon ile aradı. Kılıçdaroğlu, Bahçeli’nin sağlık durumu ile ilgili bilgi alıp, geçmiş olsun dileklerini iletti. Devlet Bahçeli, 2016 yılında özel bir hastanede kalp ameliyatı olmuştu.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin