Aziz Yıldırım, rakip takımın başkanına yumruk attı… Erman Toroğlu: Kimsin lan sen?

Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe takımları arasında oynanan Kadınlar Basketbol Ligi play-off final serisi ilk maçı öncesi protokol tribününde kavga çıktı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör’e yumruk atmasının ardından iki kulüp yöneticilerinin birbirlerine tekme ve yumruk savurdu. İki kulüp yetkililerinin arasına güvenlik görevlilerinin girmesiyle olaylar yatıştırıldı.

Maçın  başlamasına kısa bir süre kala Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, beraberindeki yöneticiler Salih Ozan Balaban ve Ali Cenk Başak’la salona geldi. Fenerbahçe Kulübünün eski yöneticisi, Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör’ün, misafir takım yöneticilerini karşılaması esnasında protokol tribününde karışıklık yaşandı.

Aziz Yıldırım’ın Işık Eyigüngör’e tokat atmasının ardından iki kulüp yöneticilerinin birbirlerine tekme ve yumruk savurdukları gözlendi. Bu sırada, maç öncesi ısınmakta olan oyuncular kısa bir süreliğine soyunma odalarına gitti. Yaşanan olaylar, protokol tribününden sahaya yansıdı. Fenerbahçe yöneticisi Ali Cenk Başak, sahaya inerek Yakın Doğu Üniversitesi yöneticilerinin bulunduğu bölüme geçmek istedi. Güvenlik görevlilerince zor sakinleştirilen Başak, saha dışına çıkarıldı.

Erman Toroğlu: Kimsin lan sen?

Aziz Yıldırım’a sert tepki gösteren Erman Toroğlu, katıldığı canlı yayında adeta kendini kaybetti. Kulüp başkanı yumruklayan Aziz Yıldırım’dan hakim ve savcıların korktuğunu savunan Toroğlu, ‘Kimsin lan sen? Kimsin? Ama haklısın bu ülkede hakim de yok, savcı da… Hakim de savcı da Adalet Bakanı da senden korkuyor. Buna işlem yapmayan hakm de değildir, savcı da değildir, adam da değildir. Atıptır ya… Yine döverim diyor…’ diye tepki gösterdi.

Turgay Demir: Bu adamı herkes görsün, bu adam Türkiye için büyük tehlikedir

Gazeteci Turgay Demir de canlı yayında, Aziz Yıldırıma tepki gösterdi. Demir, ‘Bu adamı artık herkes görsün, bu adam Türkiye için büyük tehlikedir.’ dedi.

 

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. En büyük spor takımının başındaki adamın yaptığına bak! Bir de başta camia olmak üzere diğerlerine de örnek olacak. Ben de bir Fener’li olarak diyeceğim şu: “böyle başa böyle tarak abi”. Sanki Fener, Aziz başkanla varoldu. İktidara çöreklenenler bırakıp gidemiyorlar. Etrafındaki tiplerle karşılıklı birbirlerini yağlayıp her türlü hareketi yapabiliyorlar. Bakın bakalım kaç cesur spor yazarı: “ayıp oldu Aziz başkan; size yakışmadı” diyebilecek? Kaçı “Fenerbahçe bunu haketmiyor” diye yazabilecek? Kaçı sesini yükseltip: “başkan madem ki sinirlerin kamuoyu önünde bile rakip takımın başkanına yumruk atacak kadar bozuk, istifa et artık” demekten çekinmeyecek?

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin