Atilla Taş Youtube kanalı açtı, ilk programı karakoldan yaptı: Devletimiz imza için teşekkür ediyor, haftada 4 gün gidiyorum

Sosyal medyada Twitter etkin kullanan Atilla Taş şimdi de Youtube kanalı açtı. Taş kanalındaki ilk videoda haftada 4 gün denetimli serbestlik kapsamındaki gitmek zorunda kaldığı ‘karakol imza sürecini anlattı.

Pazartesi, salı, perşembe ve cuma günleri karakola gitmek zorunda kaldığını anlatan Taş, sistemin nasıl işlediğini gösterdi. “Haftanın 4 günü karakola geliyorum. Devletimin teşekkürünü alıyoruz. Onu için geliyorum. Ayda bir de seminere gitmek zorundayım.” dedi. 3 ay sonra haftada 2’ye düşecek olan imza sürecinin önemine değinen Taş, “Bir gün kaçırırsam tekrar kapalı cezaevine gitmek zorunda kalabilirim.” dedi.

“TÜPÇÜ BİR KARDEŞİN ALDIĞI KANAL, FİLMDEKİ 15 DAKİKALIK ROLÜMÜN TAMAMINI KESMİŞ” 

Youtube kanalının açma nedenini artık ana akım medyada yer bulamama ve ambargolu olmasını gösteren Atilla Taş, “Tüpçü bir kardeşin aldığı Kanal D’de sırf 15 dakikalık sahnem var diye; filmdeki bütün kısmı kesmişler. Artık kendilerinden olmayanlara nasıl bir nefret besliyorlarki yaptığınız hiçbir şeyin önemi yok. Ellerinde gelse sizi tarihten silebilirler.” dedi.

Taş yeni kanalında önümüzdeki dönemde bol miktarda video yükleyeceğini belirterek, “Güleriz, ağlarız. Samimi işler yaparız.” dedi.

Atilla Taş’ın yayınladığı ilk video şöyle;

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin