Anne Fatma Tunç: Çok endişeliyiz, 9,5 ay önce kaçırılan oğlum nerede?

Ankara’da kaçırılan Yusuf Bilge Tunç’un annesi Fatma Tunç, Ramazan Bayramı’nda sosyal medyadan yayınladığı bir videoyla oğlunun ortaya çıkarılmasını istedi.

Ankara’da 9,5 ay önce kaçırılan Sanayi Bakanlığı eski çalışanı KHK’lı Yusuf Bilge Tunç’un annesi Fatma Tunç, çok endişeli olduklarını dile getirdi.

Ramazan Bayramı’nda sosyal medyadan bir video yayınlayan acılı anne Fatma Tunç, ‘‘Oğlumdan dokuz buçuk aydır haber alamadım. Çok perişanız, çok üzgünüz, çok endişeliyiz. Elimizden hiçbir şey gelmiyor. Her gün bir haber bekliyoruz acaba bugün mü bir haber gelir yarın mı bir haber gelir diye bekliyoruz. Torunlarım, gelinim perişan durumda. Eşimin ruh sağlığı bozuldu. Hepimiz çok kötü durumdayız. Yetkililerden rica ediyoruz, ne olur bize bir haber verin.’’ ifadelerini kullandı.


Yusuf Bilge Tunç’un arabası 9,5 ay önce Ankara GIMAT’ta bulunmuştu. Ailesi hemen polisi çağırdı. Ancak polis “Arabayı bırakmış, kaçmıştır. Burada kameraları izleyin, gelir!” diyerek olayla ilgili soruşturma yapmamıştı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin