Akşener’e miting alanında hapis tehdidi: Onun hesabı ağır olacak!

Türkiye'nin AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti lideri Meral Akşener'i miting meydanında tehdit etti.

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ’daki seçim konuşmasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i hedef aldı. “Milletvekili de değil. Onun hesabı ağır olacak.” diyen Erdoğan, “Birileri cezaevinde süre dolduruyor, F.TÖ’cüler dolduruyor, aynı yolda sen de düşebilirsin.” ifadelerini kullandı.

Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim çalışması için gittiği Elazığ’da yine muhalefete yüklendi. Önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘yalancılıkla’ suçladı. Ardından sözü İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e getirdi. Erdoğan, “Üzüm üzüme baka baka kararır diyor. Bay Kemal’in yalan furyasına son günlerde ittifak ortakları da katıldı. Hanımefendi de katıldı, bir diğeri de katıldı. HDP’li eş başkanlar bir taraftan, hanımefendi bir taraftan sürekli iftira. Dağdan emir geliyor, hemen ertesi gün Kandil’in mızıkacıları bize saldırıyorlar.” ifadelerini kullandı.

ONUNLA HEMEN HESAPLAŞACAĞIZ!

HDP’ye oy veren vatandaşlara ‘terörist’ dediği yönündeki iddiaları yalanlayan Erdoğan, şunları söyledi: “Geldiklerinde aynı hataya burada da düşmezler. Bunun adı şaka değil, komiklik değil, olsa olsa hadsizliktir, edepsizliktir. İftiralarla, bühtanla mahkemeye verdim. Oradan da hesaplaşacağız. Fakat hanımefendinin kaçacak deliği de yok. O milletvekili de değil. Onunla hemen hesaplaşacağız. Onun hesabı ağır olacak. 31 Mart günü millet bunlara şaka nasıl olurmuş sandıkta gösterecek.”

BEDELİNİ ÖDEYECEKSİN!

“Sen Erdoğan’ın ağzından kalkıp da halkına terörist ifadesini kullandığını asla ispat edemezsin. Bunun bedelini ödeyeceksin. Senin ortağın ödüyor işte, sen de ödeyeceksin. HDP ödüyor ödüyor zaten bitmiyor. Birileri cezaevinde süre dolduruyor, FETÖ’cüler dolduruyor, aynı yolda sen de düşebilirsin.”

 

HABERİN GEÇMİŞİ İÇİN TIKLAYIN…

http://tr724.wpengine.com/erdogan-miting-atismasini-mahkemeye-tasidi-aksener-hakkinda-suc-duyurusu/

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin