Akşener ve Erdoğan resepsiyonda ne konuştu?

Cumhurbaşkanlığı tarafından 30 Ağustos dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda İYİ Parti Lideri Akşener ve AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan arasında geçen konuşmaya ilişkin İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu’ndan açıklama geldi.

Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanlığı bünyesinde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasından ayaküstü bir konuşma geçti.

Resepsiyonda Meral Akşener’in yanında bulunan Ağıralioğlu, Erdoğan ve Akşener’in kısa sohbetine ilişkin detayları anlattı. Ağıralioğlu, “Cumhurbaşkanlığı nezaretinde yapıldığı için herkese ‘merhaba’ dediler. ‘Hoş geldiniz’, ‘iyi bayramlar’ dediler. Hasbihal ettiler, çalışmaların nasıl gittiği vs. konuşuldu. Emine Hanım ile hasbihal ettiler. Özel bir şey konuşulmadı” dedi.

Ağıralioğlu, “Erdoğan ve Akşener’in samimi bir fotoğraf verdikleri” yorumları için ise “Eskiden tanışıyorlar, 30 yıllık hukukları var. Milli bayramda siyasi kavga olacak hali yok” diye cevapladı.

1 YORUM

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin