AKP’li ‘Yeliz’ kendini Münker ve Nekir meleklerinin yerine koydu

‘Yeliz’ lakabıyla tanınan AKP milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu öldükten sonra kendisini karşısında göreceğini söyledi.

Çamlı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan söz ederken “Beni düşman zannediyordur. Vallahi billahi tallahi, Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ve domuzu 2 dakikada yemekle övünen ‘Canan’ denen kızdan 1 milyon kat daha yakın olarak Ekrem’e bunları söylüyorum.” dedi.

“EKREM’E 1 MİLYON KAT DAHA YAKINIM”

Youtube’da Ahmet Metan’ın sorularını cevaplayan AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’nın kendini ölümden sonra sorguya çekecek olan Münker ve Nekir meleklerinin yerine koyması tepkiyle karşılandı.

Çamlı şunları söyledi:

“Joe Biden denen adam, ‘İstanbul’da Tayyip’in partisi çıkartıldı’ diyor. ‘Tayyip’in partisi çıkartıldı, Amerika’nın partisi geldi demektir’ bu. Jönü kim, Ekrem İmamoğlu. Beni kahrediyor. Beni düşman zannediyordur. Vallahi billahi tallahi, Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ve domuzu 2 dakikada yemekle övünen ‘Canan’ denen kızdan 1 milyon kat daha yakın olarak Ekrem’e bunları söylüyorum Bunu ruzi mahşerde Ekrem görecek. Kafası tabuta küt diye çarptığı zaman karşısında beni görecek. Bunu ciddi söylüyorum.”

“BİZE TAKILAN ÇİP FELEĞİNİ ŞAŞIRIR”

Çamlı, Metan’ın “Aşı olacak mısın, aşıda çip olduğunu düşünüyor musun” sorusuna gülerek şu cevabı verdi:

“Bize takılan çip şaşırır ya. Feleğini şaşırır çip. Nereye hangi bilgi vereceğini şaşırır. Çip alt üst olur. Çip koyacak diyorlar. Endişe duyuyorum. Neticede dünyayı yöneten akıl, uluslararası lobiler, bilime etki eden kuruluşların dizginleri bizde diyen insanların çok rahatlıkla insanla üzerinde etki sağlamak için böyle şeyler yapabileceklerine inanıyorum. Yaparlar.”

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin