AKP’li başkandan jakuzi keyfi: ‘Fakirler rahatsız etmesin’

AKP’li Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç jakuzi keyfini kayda aldı. Geliri düşük olanları aşağılayan Saraç, “Lan fakirler! Oğlum beni rahatsız etmeyin. Tamam mı? Biraz keyif ediyorum” dedi.

Mehmet Salih Saraç, bir otel odasında jakuzi keyfini cep telefonu kamerasıyla çekti. Yaptığı çekim sırasında sarf ettiği sözler, tepkilere neden oldu. Saraç, sosyal medyada günde düşen videosunda geliri düşük olan insanları aşağılayarak “Lan Fakirler! Oğlum beni rahatsız etmeyin. Tamam mı? Biraz keyif ediyorum” dedi.

İşte o açıklamalar;

 

‘Videoyu bir arkadaş grubunda paylaştığını’ belirten Mehmet Salih Saraç, görüntüyü yayanlar hakkında suç duyurusunda bulundu.

İstifa etti

Twitter’da birçok hesapta paylaşılan videonun binlerce yorum almasından sonra istifa ettiğini açıklayan AKP’li başkan şunları söyledi: “Gelinen noktada konunun davamıza, partimize ve gençlik kolları teşkilatlarımıza zarar verdiğini görmekteyim.Bu sebeple Ak Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevimden, halkımdan ve bu davaya gönül vermiş dava arkadaşlarımdan özür dileyerek ayrıldığımı bildiriyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin