AnaSayfa»TÜM BÖLÜMLER»Güncel»Zabıta belediyeyi bastı, müdürünü ve meslektaşını öldürdü: İşte o görüntüler!

Zabıta belediyeyi bastı, müdürünü ve meslektaşını öldürdü: İşte o görüntüler!

Pinterest Google+

Adana’nın merkez Çukurova ilçe Belediyesi’nde görevli bir zabıta silahlı saldırı düzenledi. Saldırıda Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ve Zabıta komiseri Habil Akmaz öldürülürken zabıta memuru Kemal Özdemir de yaralandı.

Çukurova Belediye Başkanı Çetin ise “Memurlar kendi aralarında tartışmışlar. Halen görevde olan bir zabıta memuru, zabıta müdürümüz ve 2 arkadaşımızı silahla vurmuş.” dedi.

Güvenlik kamerasıyla görüntülenen vurulma anı görüntüleri

Olaydan sonra başına silah dayayan saldırgan polis tarafından ikna edilerek gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü.

BELEDİYE BAŞKANI’NDAN AÇIKLAMA

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin saldırı ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

Çok üzgünüm onu belirteyim, kabul edilebilir bir olay değil… İnsanlar bir toplumsal cinnet mi yaşıyor, anlayabilmiş değilim. Olayı duyunca hemen geldik ama saldırganı ve yaralıları götürmüşlerdi. Bir zabıta memuru zabıta müdürünün odasına giriyor ve zabıta müdürünü öldürüyor ardından Habil isminde zabıta komiseri vardı onu da öldürüyor. Bir de Kemal Özdemir ismindeki bir başka zabıta memurunu yaralıyor. Biz de olayın şaşkınlığını yaşıyoruz. Saldırganın eski çalışan olduğu doğru değil şu anda mevcut belediye memuru, kendisi de zabıta memuru. Yapı kontrol de görevli.

önceki yazı

Eşini bulamayınca avukat anneyi ve 6.5 aylık Miray Bebeği tutukladılar

Sonraki yazı

Merkel'in halefi belli oldu: CDU'nun yeni lideri Annegret Kramp-Karrenbauer

Yorum yapın

Değerli Okurumuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir