AnaSayfa»TÜM BÖLÜMLER»Güncel»Üçok, Hizmet yönelik yeni komplonun tarihini verdi; sanatçıları, din adamlarını, sporcuları hedef gösterdi

Üçok, Hizmet yönelik yeni komplonun tarihini verdi; sanatçıları, din adamlarını, sporcuları hedef gösterdi

Pinterest Google+

Emekli Albay Ahmet Zeki Üçok’un Hizmet’e yönelik ‘suikastlar’ üzerinde kurgulanan kumpas planını televizyonlarda anlatmaya başladı. Kanal D habere konuşan Üçok, ‘F…’nün suikast timleri sansasyonel eylem yapacaklar” dedi.

Suikastçilerini Makedonya ve Kosova’da eğittiğini öne süren Üçok, ”Siyaset adamlarına, önemli sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, din adamlarına, spor yöneticilerine, sanatçılara karşı olacak bu eylemler” ifadesini kullandı. Üçok Hizmet’e yönelik komploda tarihte vererek, ”Benim bildiğim kadarıyla önümüzdeki bir kaç ay içerisinde yapılacak” diye konuştu.

Geçtiğimiz hafta komplo planlarını twitter hesabından paylaşan Üçok, yurtdışına kaçan askerlerin suikast timi oluşturduklarını ve yeni bir hazırlık içinde olduklarını ileri sürmüştü. Sözde ‘F…’cülerin Makedonya’da bir çiftlik aldıklarını söyleyen Üçok şu iddialarda bulundu:

“Malum istihbarat örgütlerinin kontrolünde olan F…’nün suikast timleri Makedonya’da 60 dönüm çiftlik satın aldı. Bu çiftlikte kimler yok ki, eski SAT, MAK, TAK timlerinin firarileri, UÇK artıkları, paralı askerler ve profesyoneller. Bizler buradayız, bekliyoruz.”

15 Temmuz sonrası baskıya maruz kalmasına rağmen şiddete bulaşmayan Hizmet Hareketi’yle ilgili benzer komplo iddiaları da gündeme gelmişti.

 

önceki yazı

Darbe bahanesiyle gasp edilen uçaklar AKP'lilerin emrine verilmiş!

Sonraki yazı

CHP'den Kılıçdaroğlu'nun malvarlığı için araştırma önergesi

1 Yorum

  1. ersin
    12 Aralık 2017 at 11:31 — Cevapla

    Allah hepinizi en kısa zamanda ecelinizle buluştursun inşallah.

Değerli Okurumuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir