AnaSayfa»Spor»Terim’in damatlarıyla mekânını bastığı Aydoğdu gözaltına alındı

Terim’in damatlarıyla mekânını bastığı Aydoğdu gözaltına alındı

Pinterest Google+

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, damatlarıyla birlikte ortalığı birbirine kattı. İki damadı ve bir koruması ile Alaçatı’da mekan basan Terim’in karıştığı kavgada sandalye ve yumruklar havada uçuştu. Kavga sonrasında Terim’in bastığı Yüzevler isimli mekan çalışanı 5 kişi darp raporu aldı, karakola giderek şikayette bulundu.

Diğer yandan akşam üstü ise ilginç bir gelişme yaşandı. Fatih Terim’le kavga eden Selahattin Aydoğdu, yaptığı açıklamalar sonrası basın yoluyla hakaret ve tehdit nedeniyle gözaltına alındı. Çeşme Emniyeti’ne götürülen Aydoğdu hakkındaki suçlama ise basın yoluyla hakaret ve tehdit oldu.

Fatih Terim ve damatları

Bu arada ilginç bir gelişme daha yayşandı. Anadolu Ajansı muhabiri İbrahim Evrim Ayral, Fatih Terim ve iki damadının İzmir Alaçatı’da bir restoranı basmasıyla ilgili haberinin yayınlanmaması sebebiyle istifa etti. Facebook hesabından yaptığı açıklamada ‘yayınlanmayan’ haberine de yer veren Ayral “Dünyanın neresinde olursa olsun bu haberdir. Bu haberi yayınlamayan, yayınlayamayan da ben ajansım, gazeteyim, adamım diye gezmesin sakın. Böyle gazeteci olamaz” ifadelerini kullandı.

‘MAÇ DAHA YENİ BAŞLIYOR?’

Mekan Sahibi Selahattin Aydoğdu, yaptığı açıklamada Terim’in dayağı yediğini ve kaçtığını söyledi. ‘Kavga etmeye gelen kabadayılık yapmaya gelen adam, delikanlı adam kaçar mı? Yıllardır meydanda herkese gider yapıyor. Korkağın teki, iki dakikada dayağı yedi kaçtı. Yıllarca insanlara haksızlık yapan biridir. Burada söylüyorum, gördüğüm yerde onu döveceğim.’ dedi.

Aydoğdu, yaşananları şöyle anlattı:

Fatih Terim, akşam saat 20:45’te aradı, “Neden sıkıntı çıkartıyorsun…” diye sordu.

Şikayet etmediğimi, AVM yönetiminin görsel dokuyu bozduğu için bu paravana izin vermediğini söyledim. “Şikayetçi olan ben değilim. Fakat tavrınız hoş değil. Sizden çekinmem.” cevabı verdim.

Fatih hoca “Şu an Bodrum’dayım. Bekle, Alaçatı’ya geliyorum…” deyince, “Tehdit etme, buyur gel bekliyorum…” dedim.

Saatler 01:00’i gösterirken; Fatih Terim, iki damadı Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve sakallı bir şahısla birlikte restorana geldi. “Hocam, müşteriler var. Gelin içeride başbaşa görüşelim” dedim. Bir anda kavga başlattılar. Ama Fatih hoca anında oradan kaçtı. Korkağın teki. Madem kavgaya geldin niye kaçıyorsun. Geri adım atmam. Çünkü haksız olan ben değilim. Fatih Terim ve yanındakiler rüzgâr yapmaya gelmişler. Keşke delikanlı gibi görüşseydiler. Bana da haber göndermeyi aracılar koymayı bıraksın. Asıl maç şimdi başlıyor.”

OLAY NEDİR?

Tarih: 14 Temmuz 2017… Yer: Alaçatı’daki Yüzevler ve Beeves isimli iki komşu restoran… Yüzevler’in sahibi TFF Yönetim Kurulu Yedek Üyesi, Adana Demirspor Kulübü eski başkanı Selahattin Aydoğdu… Beeves’in sahibi ise Fatih Terim’in damadı Ahmet Baran Çetin… Damat Çetin, komşusu ile kendi restoranını ayırmak için tam ortaya hasırdan bir paravan çeker. Ancak bu durum kim olduğu bilinmeyen bir şahıs tarafından şikayet edilir. Çetin, şikayetçinin Aydoğdu olduğunu iddia eder ve durumu kayınpederi Fatih Terim’e anlatır. Terim’de hemşehrisi Aydoğdu’yu aratıp hesap sormaya kalkışınca ortalık karışır.

önceki yazı

Tekirdağ'da hukuksuz 'byLock' operasyonu: 115 gözaltı

Sonraki yazı

Meclis'e 43 dokunulmazlık dosyası gönderildi: CHP ve HDP hedefte

Yorum yapın

Değerli Okurumuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir