AnaSayfa»TÜM BÖLÜMLER»Güncel»‘Senden büyük Allah var’ diyemiyorlar

‘Senden büyük Allah var’ diyemiyorlar

Pinterest Google+

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, “Cumhurbaşkanı kim, kendisine yalakalık yapıyorsa onu yanında bulundurunca, onlar da ‘Cumhurbaşkanı, senden büyük Allah var’ demeyi de sağlayamıyorlar” dedi.

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, “Cumhurbaşkanı, yalnız kaldığını söylüyor; ama yalnız kalmasının yanındaki en büyük etken, kendisidir. Kim, kendisine yalakalık yapıyorsa onu yanında bulundurunca, onlar da ‘Cumhurbaşkanı, senden büyük Allah var’ demeyi de sağlayamıyorlar” şeklinde konuştu.

SP Genel Başkan Yardımcısı Bitmez, partisinin Zonguldak Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen merkez ilçe olağan kongresine katıldı.  Bitmez, Türkiye’nin en büyük probleminin kutuplaşma olduğunu söyledi. Türkiye’nin iyi yönetilmediğini savunan Bitmez, “Ülkemiz açısından tehlike arz eden bir husus, tek adamla bu ülkenin yönetilmesidir. Bu nedenle tek adamlık tehlikesi ile Türkiye, karşı karşıyadır” diye konuştu.

Türkiye’de maalesef bir ekonomik yıkım var

Tek adamlık yönetiminde olanların kaybetme korkusuyla yanlış işler yapabileceğini söyleyen SP Genel Başkan Yardımcısı Bitmez, “Maalesef Türkiye’miz, bu noktada da sıkıntıya doğru gitmektedir. Bununla birlikte ülke menfaatleri öfkelenip, kişisel riskler göz önünde bulundurularak, adımlar atılır. ‘Ülkemiz, iyi yönetilmiyor’ derken, bunlardan bir tanesi, Türkiye’de maalesef bir ekonomik yıkım vardır. İktidarda olmayan muhalefet partilerinin görevi, iktidarda bulunan partinin yaptığı yanlışlıkları, eksiklikleri düzeltmek üzere dile getirmektir” ifadelerini kullandı.

önceki yazı

Aktroller bakanlık müşaviri oldu

Sonraki yazı

Kılıçdaroğlu: Zarrab davası milli davaymış, yolsuzluğun millisi mi olur, geçiniz

1 Yorum

  1. Umut Varol
    21 Kasım 2017 at 13:34 — Cevapla

    Derler, derler… Eğer Halifei Ruyi Zemin, Zilullahi Fil Alem Efendimiz “ilk kısmını da söylerseniz olur” diye izin verirse, derler: “Mağrur olma PADİŞAHIM” başlangıcıyla olursa kulağa o kadar da kötü gelmiyor hani… Allah ıslah etsin; etmeyecekse bildiği gibi etsin inşallah..

Değerli Okurumuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir