AnaSayfa»Medya»Erdoğan’ı öven son yazısı da kurtaramadı: Rasim Ozan Kütahyalı Sabah’tan da kovuldu

Erdoğan’ı öven son yazısı da kurtaramadı: Rasim Ozan Kütahyalı Sabah’tan da kovuldu

Pinterest Google+

Beyaz TV’deki spor programında skandal sözler sarf ettikten sonra kanaldan kovulan Rasim Ozan Kütahyalı, köşe yazarlığı yaptığı Sabah Gazetesi’nden de kovuldu. Diğer yandan Sanica Boru, Beyaz Futbol ve Derin Futbol’un sponsorluğundan çekildiğini duyururken, RTÜK de 19 Kasım’da yayınlanan programı görüşmek üzere toplanacak.

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Derin Futbol’ programında Boşnak halkına yönelik çirkin ifadeler kullanan Rasim Ozan Kütahyalı’ya kanaldan kovulmasının ardından ikici darbe de köşe yazarlığı yaptığı gazeteden geldi. Yaşanan gelişmeler nedeniyle Kütahyalı’nın Sabah gazetesindeki köşe yazılarına da son verildiği öğrenildi.

Kütahyalı’nın bugün yayınlanan yazısı ise “Türkiye’yi ve Erdoğan’ı hedef alan taarruzlar” başlığı taşıyordu. Kütahyalı, “Görülüyor ki bu operasyon 27 Kasım’da finalize olacak ve ABD-Türkiye arası geri dönülmez bir soğuk savaş süreci başlayacak. Erdoğan nezdinde Türkiye şu an büyük bir taarruz altındadır…Hiç lafı eğip bükmeye gerek yok. ABD’nin başlattığı operasyon çok nettir. Hedef Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan. Reza Zarrab yemden ibarettir.” ifadeleri kullanmıştı. Fakat bu ifadeler de Kütahyalı’yı kurtarmaya yetmedi

 

 

önceki yazı

Lise önünde taşlı, bıçaklı kavga: 1 öğrenci öldü, 2 öğrenci yaralandı

Sonraki yazı

Zulme daha fazla dayanamadı: Kalp krizi geçiren Rana Öztürk kurtarılamadı

Yorum yapın

Değerli Okurumuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir