Erdoğan’dan beklenen açıklama: Onların doları varsa bizim de Allah’ımız var

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize Güneysu’de, “Onların dolarları varsa bizim de Allahımız var.” dedi. Erdoğan, dünyaya ekonomik savaş ilan etti.

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, gece geç saatlerde geldiği memleketi Rize’nin Güneysu ilçesinde seslendi. Ülkede ekonomideki dalgalanmalar ve dolardaki artış konusunda mesajlar veren Erdoğan, “Onların dolarları varsa bizim de halkımız var, hakkımız var Allah’ımız var” dedi.

ABD ile yaşanan gerginlik, ekonomideki dalgalanmalar ve dolardaki artış konusunda mesajlar veren Erdoğan, “Çeşitli kampanyalar sürdürülüyor. Hiç bunlara kulak asmayın. Şunu unutmayın onların dolarları varsa, bizim de halkımız var, hakkımız var, Allah’ımız var. Bizler çok çalıştık, çok çalışıyoruz. 16 yıl önce neydik, şimdi neyiz? Daha iyi olacağız. Sizlere sabırlar ve gayretler diliyorum. Çok çalışıp, çok koşacağız ve 2023’e çok farklı gireceğiz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ardından geceyi geçireceği Merkez Mahallesi’ndeki evine geçti.

Erdoğan, 6 Mart 2018 tarihli konuşmasında ise  “Onların uzaya giden şusu, busu her şeyi olabilir. Olsun be. Bizim Allah’ımız var” demişti.

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin