AnaSayfa»TÜM BÖLÜMLER»Güncel»‘Erdoğan’a yakın 283 kişinin ABD’ye girişi yasaklanabilir’

‘Erdoğan’a yakın 283 kişinin ABD’ye girişi yasaklanabilir’

Pinterest Google+

Hükümete yakın gazetecilerden Nevzat Çiçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakın 283 kişinin ABD’ye girişinin yasaklanabileceğini iddia etti. Çiçek, iş dünyasından bazı isimlerin bu iddiayı doğruladığını söyledi.

Çiçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakın olan 283 kişinin ABD’ye girişinin yasaklanabileceğini öne sürdü. Çiçek, yasak getirilebilecek kişiler arasında eski bakanların da olabileceğini iddia etti.

Çiçek, CNN Türk’te katıldığı Gece Görüşü programında, Türkiye ve ABD arasında, ABD Başkonsolosluğu çalışanı Metin Topuz’un tutuklanmasıyla yaşanan gerginliği değerlendirdi. Çiçek, Erdoğan’a yakın olan ve içinde bazı eski bakanların da olduğu 283 kişinin ABD’ye girişinin yasaklanabileceğini söyledi. Çiçek, iş dünyasından da bazı insanlara bu liste iddiasını sorduğunu ve “Ne yazık ki doğru” dediklerini söyledi.

önceki yazı

Eski Bakan Yakış uyardı: ABD krizi üçüncü ülkelere sıçrayabilir

Sonraki yazı

TSK İdlib’e girdi

1 Yorum

  1. Sadyk
    13 Ekim 2017 at 19:42 — Cevapla

    Çok saçma geldi bu ya. ABD 75 milyonun girişini şimdilik yasakladı zaten vize vermeyeceğim diye. Adamlar besbelli ön hazırlık yapıyorlar AKP tabanını kandırmak için 283 kişinin girişine yasak getirebilir diye. Bence bunu şöyle okumada fayda var; o 283 kişiye gözaltı kararı çıkabilir. Öncesinden gitmesinler gitmeyecekler diye bir hazırlık gibi…

Değerli Okurumuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir