AnaSayfa»Medya»Ekrem Dumanlı, Zarrab Davasının Cemaatle ilgisini açıkladı: “İnin artık sırtından, kendi pisliğinizi temizleyin!”

Ekrem Dumanlı, Zarrab Davasının Cemaatle ilgisini açıkladı: “İnin artık sırtından, kendi pisliğinizi temizleyin!”

Pinterest Google+

Ekrem Dumanlı youtube kanalından “Zarrab Davasının Cemaatle İlgisi?” konulu bir video paylaştı. Zarrab’ın itiraflarıyla Türkiye’de yaşanan kirli ilişkilerin tekrar ortaya çıktığını söyleyen Dumanlı, fakat yine hırsızlığın, rüşvetin bazı söylemlerle perdelendiğini aktardı. Dumanlı, olayın gelip yine Cemaate ve uydurulan ‘Paralel’ yapı söylemine dayandırıldığını aktardı.

Bunlara inanan milyonlarca insanın da bulunduğunu anlatan Dumanlı, davanın Zarrab’ın ABD’ye gitmesiyle başladığını hatırlatarak, “Cemaat bunun neresinde? Adam neden ABD’ye gitti. Kendisi hakkında bunun yapılacağını bilmiyor muydu?” diye sordu. Zarrab’ın bir zamanlar el üstünde tutulduğunu, devlet protokolünün en önünde yer aldığını söyleyen Dumanlı, “Zarrab için 2 kere nota verenler, ‘bu adam bizim vatandaşımız, adamımız’ diyenlere şimdi sormamız gerek “Bu adam neden ABD’ye geldi, neden belgeleriyle tek tek herşeyi anlatıyor? Mehmet Hakan Atilla neden geldi?” dedi.

Dumanlı,  olayın kendisini konuşmak yerine sürekli bir takım hikayeler uydurulduğunu buna da ‘üst akıl, emperyalist projeler, cemaatin bilmem ne oyunu’ dendiğini hatırlattı.

ABD’deki dava sürecindeki herkesin Cemaat’ten ilan edilmesine de değinen Dumanlı, “Türkiye’de buna inanları bulabilirsiniz Fakat dünyada arkanızdan teneke çalıp gülüyorlar. Böyle manyaklık olur mu? İnin artık Cemaatin sırtından. Kendi pisliğinizi temizleyin.” şeklinde konuştu.

İşte o video;

 

önceki yazı

Türkiye'den Macaristan'a giden Halk oyunları ekibi iltica etti

Sonraki yazı

Türkiye'deki 7 çalışanı sorguda olan Zarrab'a 2. dalga: Gözaltı sayısı 17'e yükseldi

Yorum yapın

Değerli Okurumuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir