Altı defa öldü denildi, 6. kez uyandığında kâğıt kalem istedi, gözyaşlarıyla ‘O gerçek’ diye yazdı

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yaşanan olay dünyanın gündeminde. Daily Mail’de yer alan habere göre Tina Hines için, geçirdiği kalp rahatsızlığı sonrası 27 dakikada altı kez öldü teşhisi konuldu. İki kere kocası, dört kez de hastanedeki doktorlar tarafından hayata döndürüldü.

Haberi paylaşan Madie Johnson, teyzesi Tina Hines’in inanılmaz hikâyesini şöyle anlattı: “Yaklaşık bir yıl önce; tanıdığım en şaşırtıcı, en zeki ve en sağlıklı insanlardan biri olan Tina Teyzem kalp krizi geçirdi. Eniştem Brian, hastaneye gelmeden önce kalbi duran teyzemi dört kez diriltti. Hastaneye geldiğimizde doktorlar öldüğünü söyledi. Teyzem defibrilatöre kondu. Ardından mucizevi bir şekilde uyandı. Uyandığında konuşamıyordu. Kuzenlerimden kâğıt kalem istedi. Kâğıda ‘O gerçek’ diye yazdı.”

Odada bulunan şoka uğramış insanlar ‘Gerçek olan ne?’ diye sordular. Teyzem gözyaşları içerisinde parmağıyla gökyüzünü işaret etti.

Madie Johnson, Instagram hesabında, “Bu gerçek hikâyeyi paylaşmak zorundaydım. Bazen zayıflayan inancım artık çok kuvvetli. Bana sonsuz bir umut verdi. Yaşam tarzımı değiştirdi” ifadesini kullandı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin