AnaSayfa»TÜM BÖLÜMLER»Güncel»Akın İpek’ten, çatı dava tanığı Nurettin Veren’e yalanlama: Abim de yok, benzinliğimiz de hiç olmadı

Akın İpek’ten, çatı dava tanığı Nurettin Veren’e yalanlama: Abim de yok, benzinliğimiz de hiç olmadı

Pinterest Google+

Hizmet Hareketi’ni bitirmeye yönelik başlatılan ‘Çatı Davası’nda tanık diye dinlenen Nurettin Veren’in söylediği yalanlar dudak uçuklatmaya devam ediyor. İktidar yandaşı ve biat medyasının ballandıra ballandıra sayfalarına taşıdığı yalanların kendisi ile ilgili kısmına cevap veren İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek, cadı avı davasının pespayeliğini gözler önüne serdi.

Akın İpek, bilinen nezaketli üslubu ile kaleme aldığı açıklamasında, Nurettin Veren’in yalancı olduğunu ortaya koyan bilgilere yer verdi.

Veren’in ‘Akın İpek’in abisi ile benzinliklerinde çok oturmuşumdur’ ifadesine, ‘Çok eksikliğini hissetmişimdir ama benim abim yok, keşke olsaydı ama benzinliğimiz de hiç olmadı, olsaydı kendisini de ağırlamak isterdim’ diye cevap verdi.

Yine, Veren’in ‘Akın İpek’i 1990 yılı öncesinden çok iyi tanırırım’ şeklindeki beyanına ise Akın İpek, müstehzi şekilde şu karşılığı verdi: ”Nurettin Bey en az 27 yıllık dostum imiş… Belki 30. Hakkını helal etsin hatırlayamadım. Ne bir telefon, ne de bir buluşma… 1990 öncesi, 20’li yaşlar benim hızlı öğrencilik yılları.,, İngiltere, sonra Hacettepe. Hatızama zorladım. Olmuyor. Kampuslar çok kalabalıktı belki ondandır… ”

Akın ipek, ‘Burası çok enteresan’ notuyla ise şu ifadeleri paylaştı: ”Ankara Yenimahalle’deki Smurf Viiage’de suş işlemek kastı ile toplandık gerekçesi ile Koza İpek’e kayyım atanmıştı. Yok böyle bir yer diye yırtınırken, bir de köyün benzinliği çıktı…’

İŞTE İBRETLİK YALAN İFADELER VE AKIN İPEK’İN TWİTTER HESABINDAN BUNLARA VERDİĞİ CEVAPLAR:

akın ipek açıklama

önceki yazı

En Hakiki Paralel Devlet Yapılanması [Haber-İnceleme: Mehmet Yıldız]

Sonraki yazı

AİHM'den tartışılacak karar: Sosyal uyum, din ve vicdan özgürlüğünün önünde olabilir?

Yorum yapın

Değerli Okurumuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir